تا تاریخ 1400/08/10

از تاریخ 1400/08/10

هزینه ثبت نام دانشجویی

250 هزار تومان

300 هزار تومان

هزینه ثبت نام آزاد

500 هزار تومان

600 هزار تومان

قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه فرمایید:

1- در بخش ثبت نام دانشجویی، هزینه اعلام شده فقط برای ثبت نام یک مقاله است. امکان ثبت نام مقالات بیشتر با پرداخت هزینه جداگانه برای هر مقاله وجود دارد.

2- در بخش ثبت نام آزاد، هزینه اعلام شده فقط برای ثبت نام یک مقاله است، برای ثبت نام مقالات بیشتر، به ازای هر مقاله 100 هزار تومان به هزینه ثبت نام اضافه خواهد شد.

3- 10 درصد تخفیف در مبلغ ثبت نام برای اعضای انجمن در نظر گرفته شده است.

 

راهنمای ثبت نام نویسندگان مقالات:

 

از طریق منوی ثبت نام ، گزینه فرم شرکت در کنفرانس را انتخاب نمایید. در این صفحه بر اساس تعداد مقالات گزینه مناسب را انتخاب نموده و هزینه ثبت نام مقاله را پرداخت نمایید.  دقت فرمایید که در صفحه صدور صورتحساب و پرداخت هزینه ، در کادر توضیحات، حتما کد مقاله یا مقالات ثبت نامی را وارد نمایید. در غیر اینصورت مقالات، ثبت نام نشده تلقی خواهند شد. آخرین مهلت ثبت نام مقالات تا تاریخ 1400/08/10 خواهد بود.

2- پس از ثبت نام، مقالات بررسی و در وضعیت ارسال برای نویسنده برای بازنگری ( اصلاحات جزئی) قرار خواهند گرفت، در این وضعیت نویسندگان باید بر اساس نقطه نظرات داوران و اشکالات فرمتی ذکر شده، مقاله کامل و همچنین چکیده اصلاح نموده و فایل ها را مجددا در سایت بارگذاری نمایند. ( لازم به ذکر است که حتی اگر مقاله و چکیده ارسالی نیاز به هیچگونه اصلاحی نداشته باشد، مقاله کامل و چکیده مقاله باید مجددا در سایت بارگذاری شود. در صورتیکه در این مرحله مقاله ای ( مقاله کامل و چکیده آن) در سایت قرار نگیرد، به صورت خودکار از کنفرانس حذف خواهند شد. )

3- در پایان و پس از بارگذاری کامل مقالات تاییدیه مبنی بر پذیرش نهایی مقاله شما در کنفرانس به ایمیل نویسندگان ارسال خواهد شد.

همانطور که در بخش ثبت نام قابل مشاهده می­ باشد، اعضای "انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران" از تخفیف ویژه برای ثبت نام در کنفرانس بهره می ­برند. بدین ترتیب نویسندگانی که تمایل دارند در این انجمن  عضو شوند، لازم است با مراجعه مستقیم به سایت انجمن www.isav.ir  وارد بخش عضویت سایت انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران شده و پس از دریافت شناسه کاربری در سایت انجمن نسبت به تکمیل فرم عضویت انجمن و پرداخت حق عضویت اقدام نمایند. پس از دریافت ایمیل مربوط به تائید عضویت در انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران، کاربر می­تواند نسبت به ثبت نام کنفرانس اقدام نموده و از تخفیف ویژه عضویت در انجمن برای ثبت نام کنفرانس بهره مند شود. با توجه به اینکه عضویت در انجمن نیاز به دریافت تائیدیه از طرف انجمن را دارد، نویسندگان محترمی که مایل به استفاده از این ویژگی هستند، لازم است در اسرع وقت و قبل از پایان مهلت ثبت نام نسبت به عضویت در انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران اقدام نمایند.